ВАДИМКА КОСМОНАВТОВ - тигреныш-удивленыш!

Вадимка Космонавтов
Кличка:Вадимка Космонавтов
Пол:Мужской
Возраст:
Внешний вид:Тигровый, Короткошерстный или плюшевый
Стерилизация:Не указано
Дополнительные сведения:- проверка на микроспорию 27.05.15 (-)
- обработка от блох - 27.05.15 стронгхолд
- обработка от глистов - 27.05.15 стронгхолд
- обработка от ушного клеща - не требуется
Лоток:Да, с наполнителем
Когтеточка:Да
Выгул:Не указано
Питание:сухой корм роял канин бэбикэт для котят, пресервы для котят, оршанское детс.пит., кисломолочные продукты
Характер:смешной!
Условия пристройства:без выгула
Местонахождение:ул. Одоевского
Контактные телефоны:+375 29 689 11 93 (Виктория)

Просмотреть на сайте

no avatar
Vikaleta
Активный помощник
Активный помощник
Сообщения: 15540

ВАДИМКА КОСМОНАВТОВ - тигреныш-удивленыш!

03 июн 2015, 16:40

Кличка:ВАДИМКА КОСМОНАВТОВ
Пол: кот
Дата рождения: апрель, 2015
Возраст: 2 месяца
Внешний вид: тигровый, короткошерстный
Кастрирован: нет, в силу возраста
Дополнительные сведения:
- проверка на микроспорию 27.05.15 (-)
- обработка от блох - 27.05.15 стронгхолд
- обработка от глистов - 27.05.15 стронгхолд
- обработка от ушного клеща - не требуется
Лоток: да, с наполнителем (сразу же пошли в древесный, а потом в силикагелевый)
Когтеточка: в совершенстве
Питание: сухой корм роял канин бэбикэт для котят, пресервы для котят, оршанское детс.пит., кисломолочные продукты
Хараксмешной!
Условия пристройства: без выгула
Откуда поступила: ул.Космонавтов
Местонахождение передержки: ул. Одоевского
Временный держатель/Куратор: Виктория (Vikaleta)
Контактный телефон: 8 0 29 689 11 93 Виктория
Пиар-менеджер:Элла Elly

Договор передержки от 01.06.2015 - передан 03.06.2015 Тане анелский пыл

Спасибо, Александре Пехота, за фотосессию!
Спасибо, Диане Шэдоу, за транзитную передержку и приведение в божеский вид!
Спасибо, Ирине хэвен, за помощь в поимке!
Изображение

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
8 лет верой и правдой служила волонтерскому делу.С 1 октября 2018г. на "пенсии".Новых обязательств не беру, старых с себя не снимаю.)

Аватара пользователя
Elly
Добровольный помощник
Добровольный помощник
Сообщения: 2883

Re: ВАДИМКА КОСМОНАВТОВ - тигреныш-удивленыш!

04 июн 2015, 10:31

Пошёл в пиар вчера.

no avatar
Vikaleta
Активный помощник
Активный помощник
Сообщения: 15540

Re: ВАДИМКА КОСМОНАВТОВ - тигреныш-удивленыш!

22 июн 2015, 23:59

Сегодня состоялись смотрины и переезд, Вадимкин, конечно. еще тот труссарди, но очень уж его новая хозяйка хороша. Надеюсь, что отогреется!
Испытательный!
Спасибо, Элле, за пиарные хлопоты!
8 лет верой и правдой служила волонтерскому делу.С 1 октября 2018г. на "пенсии".Новых обязательств не беру, старых с себя не снимаю.)

Аватара пользователя
мелисса
Добровольный помощник
Добровольный помощник
Сообщения: 11309

Re: ВАДИМКА КОСМОНАВТОВ - тигреныш-удивленыш!

23 июн 2015, 09:27

Ура ура ура! Очень рада за этого чудного малыша. Большого-большого счастья ему и его новой семье!
Две вещи омрачают наш разум:
порой мы молчим, когда нужно говорить,
и говорим, когда нужно молчать.

Саади.

no avatar
Vikaleta
Активный помощник
Активный помощник
Сообщения: 15540

Re: ВАДИМКА КОСМОНАВТОВ - тигреныш-удивленыш!

23 июн 2015, 15:55

Новости из нового дома! Марина,спасибо!!!!
22.06.2015
" Місія "сабраць увесь пыл з падлогі за канапай" выканана!)) Такі дзе спужаны. Сядзеў, сядзеў там... Не адклікаўся. Ададвінула. Узяла яго на рукі, а ён як сасіска, сонны)) зараз заснуў... Изображение

23.06.2015
"вечарам ні еў, ні піў... Я і падносіла, і з пальца давала - ніяк. Спаў шмат, схаваўшыся.
Ноччу а палове чацвертай мяўкаў-плакаў. На рукі брала, побач клала, але як засынала сыходзіў і ізноў мяўкаў.
А чацвертай я устала паглядзець ці дастаткова ежы - з'еў прысерву. Даклада яшчэ. Схадзіў ў латок (што асабліва падняла мне настрой))
Вось так маўкаў бяз усялякай нагоды, мо проста сумаваў і маці клікаў... А шостай я ужо стамілася яго суцяшаць і заснула. Зранку так і не выйшаў з-пад канапы развітацца, калі я сыходзіла. Ежу пакінулі, воду замянілі, латок пачысцілі.
Изображение
8 лет верой и правдой служила волонтерскому делу.С 1 октября 2018г. на "пенсии".Новых обязательств не беру, старых с себя не снимаю.)

Аватара пользователя
moderator0
ЗОО-гуру
ЗОО-гуру
Сообщения: 1243
Контактная информация:

Re: ВАДИМКА КОСМОНАВТОВ - тигреныш-удивленыш!

07 июл 2015, 15:22

В счастье?
Правила форума: п.3.5. Модераторы имеют право удалять с форума любые сообщения (без предупреждения), которые не соответствуют правилам форума либо дестабилизируют обстановку на форуме.

no avatar
Vikaleta
Активный помощник
Активный помощник
Сообщения: 15540

Re: ВАДИМКА КОСМОНАВТОВ - тигреныш-удивленыш!

10 июл 2015, 02:22

Не торопилась бы, случай непростой, когда сочту, что счастье есть, обязательно им поделюсь!
8 лет верой и правдой служила волонтерскому делу.С 1 октября 2018г. на "пенсии".Новых обязательств не беру, старых с себя не снимаю.)

no avatar
Vikaleta
Активный помощник
Активный помощник
Сообщения: 15540

Re: ВАДИМКА КОСМОНАВТОВ - тигреныш-удивленыш!

04 авг 2015, 11:21

24.06.2015
"Днём, як сышлі на працу, здаецца так і не выйшаў з-за канапы... Ежа і вада, была на месцы, латок чысты, цацкі не кранутыя... Ізноў даставала яго адтуль, пагладзіла, паспаў на мне і сышоў ізноў.
Мы лягаем рана, як толькі выключылі святло, перасталі гутарыць і тут выходзіць на арэну Вадзім Касманаўтаў)) адразу пайшоў у латок, потым зкінуў абутак з палічак, паеў, пачаў хадзіць... Тут галоўнае не рухацца і маўчаць, а тое пужацца толькі так і зноў хаваецца. Ноччу прыкладна а трэцяй пачаў маякаць так жаласна... Возьмеш на рукі - маўчыць. Побач пакладзеш - маўчыць, засынае. А як мы самі засынаем - сыходзіць і пачынае маўкаць. Сёння гэта катавасія скончылася а пятай..."
ИзображениеИзображение
25.06.2015
Ён толькі што замурлыкаў!!! Пачаў выцягваць лапы і перабіраць імі з растапыранымі пальцамі. Тры дні чакала...
... Вельмі хочацца каб не мяўкаў ноччу...

Адвярнулася схаваць сліўкі ў лядоўню... Вынік =>
Изображение
Пакуль пісала вам, ён лёг пазручней)
Изображение

26.06.2015
Уффф, ночка пакідае жадаць лепшага... Сёння ён пачаў мяўкаць а першай ночы і скончыў дзесці а пятай, калі я не вытрывала і адчыніла кухню, каб ён туды пайшоў. Думала добра што мой Ягор 24-га з'ехаў на вакацыі, бо спала б я з Вадзімкам на двары...
Ёсць і плюсы, пяць разоў прыходзіў сам да мяне (не лічачы, калі я яго сама да сябе брала на канапу). Кожны раз мурчаў... Але калі я сканчвала гладзіць- сыходзіў і мяўкаў. Калі гутару - маўчыць.
Сліўкі п'е добра. Зусім перастаў піць ваду.
Яшчэ любіць калі я сваім тварам труся аб яго. Любіць калі глажу па ўсёй даўжыні.
Учора ўзгадаў што яшчэ можна шыпець... За апошнюю ноч прыкмеціла жа яго мянушку "Кошмарик"

27.06.2015
Прачынаюся і бачу карціну алеем. Пытаю, хто гэта зрабіў??? А ён як быццам па Булгакаву адказвае "сижу примус починяю, никого не трогаю"))
Изображение

Сам прыйшоў, разлёгся і пачаў мурчаць!!! Сам!
Трэ яму што смачнага набыць сёння, каб папесціць за тое, што такі малайчынка))
Изображение
Изображение
29.06.2015
Мінулую ноч я дома не начавала, а ўдзень ён маўчаў. Гэтую ноч я моцна спала, што мне здаецца, калі б каля мяне нават танкі ехалі, я б не пачула))
А яшчэ ён пачаў гуляцца і дзерці шпалеры (дзякуй Богу старыя

07.07.2015
Гэты Супер-кот увасабляе ў сябе 3 ката:
1. Ласкавага лапу і гарэзу
2. Агрэсіўнага шыпуна
3. Ціхоню і баязліўца
Мы прыйшлі да думкі, што ў яго з памяццю дрэнна. Ён нас бачыць кожны раз як першы раз: шыпіць, збягаць ці хавацца. Можам лашчыцца, гуляцца, весяліцца, адыйдзе на паўхвіліны, падыходзім да яго, а ён шыпіць гэта нешта))
Але ласкавы ласкавы.
. Галоўнае яго знайсці і ўзяць на рукі.
Дзярэ шпалеры (добра, што старыя) і выварочвае глебу з вазонаў...
Ноччу бесіцца, гуляе, гойсае па палічках, падваконні... Днем спіць))
Ваду амаль што не п'е, пасля таго як распесцілі яго сліўкамі. Ясі добра, нават лепей за мяне. Падрос (мне так здаецца)
Адзінае што замінае і тое Ягору, што ноччу спім с зачыненымі вокнамі. Вось тут я ня ведаю чым ахвяраваць ці камфортам мужа, ці магчымасцю згубіць ката.
ИзображениеИзображение

17.07.2015
Уффф)) ну канешне ён яшчэ той гарэза. Зразумеў, што можна ўцякаць, калі намагаемся яго ўзяць на рукі.
Хутчэй за ўсё ў яго нейкая псіхалагічная траўма, бо ён да гэтага часу заўсёды хаваецца (акрамя начы) і шыпіць на нас. Як быццам кожны раз ян першы раз нас бачыць. Аднак, калі ўжо зхопіш яго, ён тады такі ласкавы, пяшчотны коцік і муркоча, і лашчыцца, і гуляецца.
Адначасова дзярэ шпалеры, грызе правады і кветкі, разносіць усё па кватэры... Але за гэтыя вочы, два вялікія гузіка прыходзіцца яму ўсё дараваць)

20.07.15
Але за гэтыя вочы, два вялікія гузіка
Изображение


Виктоория: "Можно ли вас отправлять в счастливые истории или малыш еще на испытательном сроке?))"

Марына: "Ого)) а мы яго ўжо "сын" называлі, а ён аказваецца на выпрабавальным тэрміны знаходзіўся)"
Последний раз редактировалось Vikaleta 04 авг 2015, 12:08, всего редактировалось 1 раз.
8 лет верой и правдой служила волонтерскому делу.С 1 октября 2018г. на "пенсии".Новых обязательств не беру, старых с себя не снимаю.)

no avatar
Vikaleta
Активный помощник
Активный помощник
Сообщения: 15540

Re: ВАДИМКА КОСМОНАВТОВ - тигреныш-удивленыш!

04 авг 2015, 11:35

Делюсь: СЧАСТЬЕ ЕСТЬ!!!! Спасибо, Марине и Егору, за терпение-веру и такой результат!!!!
8 лет верой и правдой служила волонтерскому делу.С 1 октября 2018г. на "пенсии".Новых обязательств не беру, старых с себя не снимаю.)

Ответить

Вернуться в «Пристроенные коты»