Рыжык з чорнай палоскай. Сухарава.

no avatar
Arlona
Друг животных
Друг животных
Сообщения: 723

Рыжык з чорнай палоскай. Сухарава.

10 янв 2017, 17:22

Некалькі месяцаў падкармліваю ў сваім двары вось гэтага прыгажуна. Ласкавы, кастрыраваны. Можа, хто шукае...

Изображение

Аватара пользователя
motyaptichka
ЗОО-гуру
ЗОО-гуру
Сообщения: 3390

Re: Рыжык з чорнай палоскай. Сухарава.

10 янв 2017, 21:55

трехцветные - только кошки. очень классный окрас. может искать передержку в соц сетях?

no avatar
Arlona
Друг животных
Друг животных
Сообщения: 723

Re: Рыжык з чорнай палоскай. Сухарава.

10 янв 2017, 22:21

motyaptichka » 10 янв 2017, 21:55 писал(а):трехцветные - только кошки. очень классный окрас. может искать передержку в соц сетях?
Хм... а я і ім хлопчыка пабачыла і ніяк за трохколернага не ўспрыняла :) Падманлівая чорная палоска!
Калі б хтосьці дапамог раскідаць інфу па сац.сетках - гэта быў бы цуд. Я магу звазіць коцю да доктара, адвезьці на ператрымку і ўзяць куратарства.

Аватара пользователя
motyaptichka
ЗОО-гуру
ЗОО-гуру
Сообщения: 3390

Re: Рыжык з чорнай палоскай. Сухарава.

10 янв 2017, 22:35

Arlona, Сможете текст составить? и оставьте ва номер телефона, я сделаю в фб.

no avatar
Arlona
Друг животных
Друг животных
Сообщения: 723

Re: Рыжык з чорнай палоскай. Сухарава.

10 янв 2017, 22:38

motyaptichka » 10 янв 2017, 22:35 писал(а):Arlona, Сможете текст составить? и оставьте ва номер телефона, я сделаю в фб.
Заўтра пастараюся скласьці тэкст. Дзякуй! :Rose:

no avatar
Arlona
Друг животных
Друг животных
Сообщения: 723

Re: Рыжык з чорнай палоскай. Сухарава.

11 янв 2017, 02:06

motyaptichka, вось такі тэксьцік атрымаўся:

Необыкновенной красоты пушистая рыжая с чёрной полоской кошка пропадает на холодной улице. Определённо совсем недавно домашняя: идёт к прохожим, трётся у ног. Красавица станет кому-то отличным другом. Спасите беднягу, возьмите на передержку до пристройства либо навсегда. К ветеринару свозим, поможем с поиском постоянного дома. + 375 29 6516127 (Алёна)

Надзвычай прыгожая пухнатая рыжая з чорнай палоскай котка гібее на халоднай вуліцы. Яўна нядаўна хатняя: ідзе да людзей, цярэцца ля ног. Прыгажуня стане камусьці цудоўным сябрам. Выратуйце небараку, вазьміце на ператрымку да ўладкаваньня, альбо назаўсёды. Да вэтэрынара адвязем, дапаможам з пошукам сталага дому. + 375 29 6516127 (Алёна)

Аватара пользователя
motyaptichka
ЗОО-гуру
ЗОО-гуру
Сообщения: 3390

Re: Рыжык з чорнай палоскай. Сухарава.

12 янв 2017, 20:48

фэйсбук есть со вчерашнего дня. кто-нибудь сможет по вк погонять?

no avatar
Arlona
Друг животных
Друг животных
Сообщения: 723

Re: Рыжык з чорнай палоскай. Сухарава.

12 янв 2017, 22:23

motyaptichka » 12 янв 2017, 20:48 писал(а):фэйсбук есть со вчерашнего дня. кто-нибудь сможет по вк погонять?
Дзякуйвялікі! :Rose: Я на сваёй старонцы ў фб таксама зьмяшчала, 25 перапостаў - выніку пакуль няма. Хадзіла зараз карміць малыху: мароз, а яна сядзіць пад балконам.

Дапамажыце, калі ласка, з Вк, я ім не карыстаюся...


no avatar
Arlona
Друг животных
Друг животных
Сообщения: 723

Re: Рыжык з чорнай палоскай. Сухарава.

18 янв 2017, 01:37

Рыжуля на ператрымцы! Дзякуй, мілыя дзяўчаты (motyaptichka і хто яшчэ раскідваў аб'яўкі па котцы) за дапамогу. Пухнатка больш ня будзе ночыць пад машынамі ў сьнесе. Спадзяюся, адаптацыя пройдзе пасьпяхова.

Аватара пользователя
motyaptichka
ЗОО-гуру
ЗОО-гуру
Сообщения: 3390

Re: Рыжык з чорнай палоскай. Сухарава.

18 янв 2017, 19:35

Алена, сможете новый текст написать? и может пару свежих актуальных фото?

no avatar
Arlona
Друг животных
Друг животных
Сообщения: 723

Re: Рыжык з чорнай палоскай. Сухарава.

24 янв 2017, 22:48

Усё ж такі я не памылілася. Гэта кот. Трохколерныя каты - вялікая рэдкасьць у прыродзе, яны сустракаюцца раз на мільньён іншых хвастатых.
Коця ў жудасным стрэсе. На жаль, ператрымка ў нас яшчэ толькі на тыдзень. У тэрміновым парадку расшукваем іншую.

Ответить

Вернуться в «Коты»